Gastles van de afvalcoaches

Billie Beker neemt de kinderen in de klas mee op avontuur. De kinderen leren dat het zonde is om zomaar voorwerpen zoals een drinkbeker weg te gooien. Want een drinkbeker zoals Billie Beker kan je een 2e leven geven, repareren en uiteindelijk recyclen en als grondstof laten terugkomen in een nieuw product of voorwerp. Door deze les worden de kinderen opgeleid tot echte ‘grondstof-helden’. En deze grondstof-helden inspireren anderen anderen in het gezin en familie. Ook zullen de kinderen andere mensen in hun omgeving motiveren om voorwerpen en gebruiksmiddelen op een bewuste wijze weg te doen of op de juiste manier te scheiden.

Algemene informatie

Leeftijd: 6 t/m 13 jaar

Tijd: 60 minuten

Locatie: De workshops vinden plaats in het Energiehuis, Heindijk 350 in Rotterdam. Indien het niet mogelijk is om onze locatie te bezoeken kunnen wij ook langskomen bij de onderwijsinstelling.

Interesse of aanmelden?

Stuur een mail naar lerenoverafvalsb@rotterdam.nl en vermeld hierin de volgende informatie:

  • Welke activiteit(en) je wil aanvragen
  • Waar en wanneer de activiteit moet plaatsvinden
  • Aantal deelnemers
  • De leeftijd van de deelnemers

Meer informatie over lesaanbod Schone Stad?

Wil je meer weten over het uitgebreide lesaanbod schone stad? Op de volgende pagina is al de benodigde informatie over de diverse educatieve materialen beschikbaar.